Offerlunden 33 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Svenstrup J - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Svenstrup J. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To af de nyeste boliger til salg i Svenstrup J er villaerne på Offerlunden 33 og Hvidtjørnevej 4. Begge ligger i 9230 Svenstrup J og tilbyder rummelige hjem med moderne bekvemmeligheder.

Villaen på Offerlunden 33 har en boligstørrelse på 171 m² fordelt på 4 rum. Denne bolig ligger på en grund, der måler 864 m², med en udbudspris på 3.195.000 DKK. Den månedlige ejerudgift er sat til 2.527 DKK.

Hvidtjørnevej 4 tilbyder en lidt mindre villa, der strækker sig over 161 m² og også indeholder 4 rum. Den er beliggende på en grundstørrelse på 735 m². Prisen for denne ejendom er 2.995.000 DKK, og den månedlige ejerudgift beløber sig til 2.192 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga